Szanowne Koleżanki i Koledzy,
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pismem przewodnimi dotyczącym Akademickiej Doby Sportu - jednego z innowacyjnych wydarzeń Akademickiego Związku Sportowego, które swoją pierwszą edycję miało w 2023 roku. Wydarzenie to ma na celu promocję sekcji sportowych AZS, działania upowszechniające szeroko pojętą aktywność fizyczną oraz prozdrowotny tryb życia. To wydarzenie, które jest skierowane do wszystkich chętnych spędzić czas aktywnie podczas różnorodnych form aktywności sportowej zaplanowanych na 24 godziny. 
 
 Termin realizacji:  15-16.10.2024r. 

Zgłoszenia ofert zostały zamknięte zgodnie z terminem w piśmie przewodnim. Trwa weryfikacja nadesłanych materiałów, o dalszych krokach  poinformujemy niebawem. 

O Akademickiej Dobie Sportu

Akademicka Doba Sportu to ogólnopolskie wydarzenie promujące sekcje sportowe AZS, kulturę fizyczną, uprawianie aktywności fizycznej i prozdrowotny tryb życia. Akademicki Związek Sportowy zaprasza do udziału wszystkich chętnych, ze szczególnym uwzględnieniem społeczności akademickiej.
 
Wydarzenia w poszczególnych miastach będą się opierać na różnorodnych aktywnościach okołosportowych zaplanowanych na 24 godziny i zlokalizowanych na terenie obiektów sportowych należących do uczelni wyższych oraz miasta. Chcemy pokazać, że aktywność ruchową można uprawiać o każdej porze dnia i nocy, a różnorodność form tej aktywności pozwala każdemu na uczestnictwo.

Termin tegorocznej edycji to 15-16 października 2024r
Organizatorem Akademickiej Dobry Sportu jest Akademicki Związek Sportowy.

WSPARCIE


Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Pliki do pobrania