Akademicki Związek Sportowy COSA Oddział w Wilkasach

ul. Niegocińska 5
11-500 Wilkasy k/Giżycka
Ośrodek jest położony tuż nad brzegiem jeziora Niegocin niedaleko Giżycka. Do dyspozycji gości oddajemy ponad 570 miejsc noclegowych o różnorodnym standardzie (centrum hotelowo-konferencyjne, minihotel, pawilony, domki). Organizujemy wczasy rodzinne, konferencje, szkolenia a także imprezy okolicznościowe. Przyjmujemy obozy sportowe i żeglarskie oraz zielone szkoły. Na terenie ośrodka znajduje się największy na Mazurach częściowo zakryty kompleks kortów tenisowych i boisk sportowych, w tym boisko piłkarskie "Orlik" i wielofunkcyjna hala sportowa. Do dyspozycji jest także nowoczesne Centrum Rehabilitacji i SPA. Ponadto oferujemy czarter jachtów oraz wynajem łódek, kajaków, rowerów wodnych i desek windsurfingowych.

Akademicki Związek Sportowy COSA Oddział w Gdańsku

ul. Stogi 20
80-642 Górki Zachodnie k. Gdańska
(58) 324 81 00, (58) 304 18 56
+48 519 166 307
gorki@azs.pl recepcja@hotelgalion.pl www.gorki.azs.pl www.hotelgalion.pl
Gdański ośrodek AZS w Górkach Zachodnich jest malowniczo położony pomiędzy ujściem Wisły Śmiałej a wybrzeżem Morza Bałtyckiego w strefie ochronnej Rezerwatu Ptasi Raj na obszarze którego można spotkać ponad 200 gatunków ptaków. Nieopodal rozciąga się 300 metrowa urocza piaszczysta plaża osłonięta od strony lasu wydmami. Doskonała lokalizacja z dala od zgiełku wielkomiejskiego sprawia iż ośrodek AZS stanowi idealne miejsce do wypoczynku, a bliskość głównych atrakcji Trójmiasta czyni z niego znakomitą weekendową bazę wypadową. Ośrodek posiada nowoczesną i największą w tej części wybrzeża morską przystań jachtową, skąd można wypłynąć drogami śródlądowymi na Jeziorak lub poprzez Zatokę Gdańską na Morze Bałtyckie. Na jego terenie znajdują się także nowoczesna hala sportowa, korty tenisowe, boiska do siatkówki plażowej i ścianka wspinaczkowa.

COSA Zieleniec

Zieleniec 89
57-340 Duszniki Zdrój
(74) 866 04 24, (74) 866 84 40
+48 664 445 074
zieleniec@azs.pl rezerwacja@zieleniec.net www.zieleniec.net
Baza znajduje się w Górach Olrickich. Panuje tu wyjątkowy, alpejski mikroklimat. Ośrodek tworzą Straszny Dwór (60 miejsc noclegowych) i Stokłos (20 miejsc noclegowych). Zimą organizujemy turnusy wczasowe z programem rekreacyjno-animacyjnym oraz obozy narciarskie (tuż obok znajdują się liczne wyciągi narciarskie i stoki o zróżnicowanym stopniu trudności). Latem odbywają się tu sportowe obozy dla dzieci i młodzieży, które mają do dyspozycji salę gimnastyczną (do dyspozycji jest także sauna, jaccuzi i mini siłownia). Wiosną i jesienią zapraszamy na wycieczki, "zielone szkoły", zjazdy. Organizujemy imprezy integracyjne dla firm, szkolenia, imprezy okolicznościowe.